دانلود طرح توجیهی تولید چیپس ظرفیت500 تن در سال

دانلود طرح توجیهی چیپس

پس از کندن پوست سیب زمینی ، نوبت به تهیه تراشه های نازکی از آن می رسد بدین ترتیب که سیب زمینی به داخل ظرف قیفی شکل به نام هاپر ریهته می شود و با عبور از میان دستگاه تولید چیس سیب زمینی به درون ماشین برش سرازیر می گردد . در هنگام برش ، و به منظور شسته شدن نشاسته از سطح تراشه ها یک جریان آب دائمی باید روی آنها عبور نماید چنانچه میزان ضایعات هنگان شتسشو و تهیه تراشه ها معمولاً بین 5.0 تا 1 درصد وزن سیب زمینی خام مصرف شده است. قبل از ریختن تراشه ها به درون ظروف روغن داغ، باید تا حد امکان آن ها را خشک نمود. (حد اکثر رطوبت باید بین 5/1 تا 2 درصد باشد)

دانلود طرح توجیهی تولید پارچه های فیلامنت در فیلامنت (پارچه پیراهنی)

دانلود طرح توجیهی تولید پارچه

پارچه پنبه ای و الیاف مصنوعی از بافته های تاری و پودیی به شمار می رود که در رابطه با کاربرد نوع پارچه از نظر بافت – نس نخ به انواع متفاوت از قبیل چیت، چادری، جین، کدری، کتان، پرده ای، کرپ، وال، ترگال، تنظیف و زرسه و … تولید می گردد.

دانلود طرح توجهیی تولید و نصب ایزوگام

طرح توجیهی نصب ایزوگام 98

طرح توجیهی تولید و نصب ایزوگام برای دریافت وام و تسهیلات از بانک ها و موسسات اعتباری ایران برای تولیدی

طرح توجیهی کمپوت کنسانتره

طرح توجیهی جدید

با توجه به پتاسنیل ایران و داشتن باغات میوه خصوصاً در مناطق شمال غربی کشور و مرکز ضرورت ایجاد کارخانه تولید کمپوت و کنستانتره در میوه جات بدیهی می باشد که هم اشتغال زایی ایجاد شدهخ وهم از دور ریختن و ضایع شدن محصولات و میوه ها جلوگیری شود.

دانلود طرح توجیهی تولید نان فانتزی

طرح توجییه نان فانتزی 97

بي شك غلات بيشترين سهم را در سبد غذايي جوامع بشري دارا هستند دراين ميان گندم به لحاظ دارا بودن خواص ويژه خود ، كه قابليت تبديل شدن به نان را دارد از اهميت بسزايي برخوردار است . بگونه اي كه برخي از اقلام وحشي آن از حدود پانزده هزار سال قبل از ميلاد مسيح در مصر و بين النهرين مي روييده

دانلود طرح احداث کارخانه فرآوری محصولات باغی (کمپوت، آبمیوه، کنسانتره و نکتار )

طرح توجیهی 98

خانه های کوچک انسانهای مشغول فرصت های کوتاه و زندگی سریع و پرشتاب مشخصات اصلی زندگی امروز است دیگر نه می توان و نه باید که مواد غذایی را به روش سنتی نگهداری کرد. استفاده از غذایی آماده و بسته بندی شده علاوه بر هماهنگی با نیازهای عصر حاضر بهداشتی و اقتصادی نیز بهتر از آماده سازی ونگهداری سنتی است. در بین انواع روشهای نگهداری روش کنسرو و کمپوت در قوطی فلزی بدلایلی بهترین روشی است که در کشورهای مختلف جهان مورد استفاده قرار می گیرد غذای بسته بندی شده در حالت قوطی فلزی ، بدلیل عدم مجاورت طولانی با هوای آزاد و استفاده از مواد نگهدارنده حالت طبیعی خود را حفظ نموده و بویژه ویتامین ها ومواد معدنی به صورت کامل محفوظ می ماند.

طرح توجیهی تولید رب خام گوجه فرنگی

طرح توجیهی تولید رب گوجه

رُب‌ گوجه‌فرنگی ازجمله فرآورده‌هایی است كه تولید آن در سال‌های اخیر از رشد بسیار زیادی برخوردار بوده است.
رب‌ گوجه‌فرنگی یكی از مهم‌ترین چاشنی‌‌های غذاهای ایرانی است و علاوه بر آن، ماده اولیه بسیاری از محصولاتی نظیر سس‌ها، كنسروهای مختلف و… است.

طرح توجیهی پرورش گل و گیاه در گلخانه (پیتوس و نخل زینتنی)

طرح توجیهی پیتوس 98

وضعیت جغرافیایی و طبیعی ایران به گونه ای است که آسمان روشن و صاف و آفتاب گرم آن عامل مثبتی برای رشد ونمو برخی گیاهان در فصول محتلف سال است این امر باعث می شود تا در آینده نه تنها از واردات بذر و قلمه گل و گیاه کاسته شود بلکه سبب صادرات محصولات گلخانه ای نیز خواهد بود با ید توجه داشت که فرآوده ه های گل و گیاه زینتی باید قادر باشند در بازارهای داخل و خارجی با فرآورده های مشابه رقابت نمایند. در حقیقت کسانی که به کار پرورش گیاهان زینتنی میپردازند زماین موفلق خواهند بود که همه ساله از محصولاتشان سود ببرند و برای دستیابی به این منظور مسائل مربوط به کیفیت گل،میزان محصول در واحد سطح ، زودرس یا دیررس بودن گل، هزینه تولید و روشهای بسته بندی ،حمل و نقل ، بازاریابی و صادرات بسیار حائز اهمیت است. بیشتر این مسائل وابسته به شرایطی است که گیاهان در آن رشد و نمو کرده پرورش می یابند و بعد به سوی بازاهای مصرف می روند.

دانلود طرح توجیهی پرورش کرم ابریشم

پرورش کرم ابریشم 97

يكي از قديمي ترين مشاغل بشري نوغانداري يا پرورش كرم ابريشم بمنظور توليد پيله است . اين رشته كشاورزي برپايه تبديل علوفه (برگ توت) به ليف (نخ) و ايجاد ارزش افزوده از يك ماده ارزان به محصول پر ارزش استوار است.
كرم ابريشم درخت توت ، حشره ايست كوچك با نام علمي mori Bombix و دگرديسي كامل كه چهار مرحله رشد و تكامل (تخم ، لارو ، شفيره ، پروانه ) را در يك نسل دارا مي باشد.زمان مناسب براي شروع پرورش كرم ابريشم در بهار هنگامي است كه هر جوانه برگي داراي حداقل 5 الي 6 برگ كاملا باز شده داشته باشد.چنانچه ديرتر اقدام به پرورش گردد ميزان برداشت برگ بمنظور پرورش كرم در تابستان و پائيز كاهش مي يابد

دانلود طرح توجیهی پرورش قارچ

طرح توجیهی 98

دانلود طرح توجییه پرورش قارچ طرح تولیدی کوچک خانوار روستای (مشاغل خانگی) برای وام موضوعات طرح توجیهی پرورش قارچ برآورد هزینه های و توجیح اقتصادی طرح ساختمان سازی ماشین آلات مواد اولیه و بسته بندی مصرف انرژی هزینه تعمیرات و نگهداری هزینه های سرمایه ای هزینه قبل از بهره برداری ادامه ی مطلب