۴ ترمز اصلی که اجازه شروع به کسب و کار مارا نمی دهد! راه حل آنها چیست ؟

با سلام .

با آموزشی دیگر در خدمت شما هستیم تا بتونیم موانع شروع کسب و کارمون رو بشناسیم و از روش حل این مشکلات آگاهی پیدا کنیم .

بخش مهم شروع یک کسب و کار از ذهن ما شروع میشه ، گاهی تصمیم نهایی مونو میگیریم و شروع میکنیم کسب و کارمون رو اما گاهی اوقات به دلایلی ( در ادامه پست بهشون اشاره میکنیم ) از آغاز کسب و کارتون صرف نظر میکنیم که این صرف نظر کردن با سردرگمی و آشفتگی فرد همراه خواهد بود .

خیلی از دلایلی که کسب و کار مارو به تعویق میندازه و گاهی مارو از نجام اون شروع میکنه در .واقع دلیل نیست و بهانه هایی هستش که ما واسه خودمون درست کردیم ( به دلایل مختلف و گاهی شخصی )

خب زیاد فکرتون رو درگیر نمیکنم و مستقیم میرم سر اصل مطلب که ابتدای صحبت هامونم بهش اشاره کردیم …. ۴ ترمزی که در شروع کسب و کار مارو اذیت میکنه و از موفقیت های ما جلو گیری میکنه

۱ . الان برای شروع کردن زمانی مناسب نیست

افرادی هستند که سال هاست می خواهند کاری را انجام دهند ولی آن را انجام نمیدهند و در شک و تردید باقی مانده اند . واقعیت این است که این افراد هرگز به موفقیت نخواهند رسید چون شک کردن سمی برای موفقیت است بنابر این کاری را که مدت هاست قصد انجام آن را دارید همین الان انجام دهید .

۲٫ میترسم که اشتباه کنم ( ترس از انتخاب اشتباه )

هرگز از اشتباه کردت نترسید ، از این بترسید که روز مرگ شما فرا رسیده باشد و شما هیچ اشتباهی نکرده باشید ! این اشتباهات ماست که باعث می شود ما با تجربه شویم  و این تجربیات ماست که باعث می شود در زندگی تصمیمات درست تری بگیریم . پس از ترس میتونیم به تصمیمات درست زندگی برسیم 🙂

۳٫ قبل از شروع کردن باید بهترین شیوه را بیابم

بهترین شیوه ای وجود ندارد که شما بتوانید قبل از انجام کاری آن را پیدا کنید . بهترین شیوه زمانی پیدا می شود که شما شروع به انجام دادن کاری بکنید و آزمون و خطا بکنید و تجربه کسب کنید تا کم کم شیوه راحت تر و ارزان تر را پیدا کنید و در نهایت به بهترین شیوه برسید .

۴٫ دیگران از من بسیار بهتر وشایسته تر هستند .

مقایسه کردن همیشه باعث ایجاد دلهره و نگرانی در ما می شود و مقایسه به هیچ وجه خوب نیست مخصوصا اگر در شروع یک کار باشد . این را بدانید دیگرانی که الان بسیار حرفه ای هستند یک روز شروع کرده اند و این موفقیت حاصل ادامه دادن های آنهاست .

 

اگه مدت هاست قصد شروع و راه اندازی کسب و کارت رو داری و به دلایلی که بالا بهش اشاره شد یا به هر دلیلی همین الان بهترین موقع واسه شروع کارته ! هیچ صبری نکن و از مرحله اول شروع کسب و کار یعنی تقحیق در مورد اون بپرداز و رویا های خودت رو بساز .

ما در این مسیر کنارت هستیم و طرح توجیهی ها و بیزینس پلن های زیادی رو آماده کردیم و در سایت برای استفاده شما ارائه کردیم. میتونید از قسمت جستجو سایت طرح تون رو پیدا کنید و اگر نبود با ما از طریق نظردهی در این پست و یا از طریق ایمیل FREEBP.IR@GMAIL.COM ارتباط بر قرارکنید تا بهتون کمک کنیم و طرح مورد نظرتون رو طراحی و ارسال کنیم .

همچنین برای بازدید از موفق ترین کسب و کار های چند سال اخیر و آگهی از چگونگی شروع این کار ها میتونید از لینک زیر استفاده کنید .

موفق ترین و پر بازدید ترین کسب و کارها

 

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *