دانلود طرح توجیهی و بیزینس پلن تولید چیپس سیب زمینی

طرح تولید چیپس سیب زمینی

چیپس سیب زمینی عمدتاً به عنوان تنقلات و در مواردی به عنوان مکمل غذاهای گوشتی مصرف غذایی دارد. در حال حاضر در بازار ایران چیپس کالایی رقابتی است و شرکت های تولید کننده سعی دارند یا ارائه اشکال و طعم جدید در در بسته بندی های متنوع و تبلیغات فراون، سهم بیشتری از بازار را به خود اختصاص دهند. از اینرو محصول جدید بایدتوان رقابت یا محصولات شناخته شده را داشته باشد.

طرح توجیهی و مطالعات امکان سنجی تولید کاتالیست کانورتور

دانلود طرح توجیهی تولید کاتالیست کانورتور

قبل از پرداختن به بررسی محصول مورد نظر طرح، مقدمه ای در خصوص آلودگی هوای محیط آلاینده ها آورده می شود. آلاینده ها بر حسب ترکیب شیمیایی شان، به دو گروه آلی و معدنی تقسیم می شوند. ترکیبات آلی حاوی کربن و هیدوژن هستند. برخی از ذرات آلی که بیش از سایر ذرات معدنی موجود در اتمسفر عبارتند از نیتراتها ، سولفاتها و فلزاتی مانند آهن، سرب روی و وانادیم.

طرح توجیهی و مطالعات امکان مقدماتی تولید چربی گیری صنعتی

طرح توجیهی چربی گیرهای صنعتی

بشر هنوز بطور کامل وارد عصر پلاستیک نشده است. قلزات هنوز نقش عمده ای در تولید و ساخت و ساز دارند و احتمال دارد که سالهای بیشتری این نقش را بازی کنند . ادامه این وضعیت ناشی از مجموعه خواصی چون استحکام ، ماشین کاری ، فراوانی با صرفه بودن و قابلیت برگشت آنها در چرخه بازسازی می باشد. 

طرح توجيهي گچ قالب سازي

طرح توجیهی گچ قالب سازی

سنگ گچ خاصی که از معدن آورده شده است به درون ورودی ریخته شده و توسط فیدرشاتونی بطف سنگ فکی هدایت می گردد و به یک بونکر به ظرفیت  ۱۰ متر مکعب که از ورق با لبه و بدون لبه تقویت شده و یک دستگاه فیدر شاتونی به ظرفیت ۲۰ تن در ساعت هدایت می شود. سنگ گچ پس از آنکه وارد سنگ شکم فکی گردید به قطعات کوجکمتری تبدیل می شود. 

طرح توجیهی و امکان سنجی تولید ماشین آلات خشک کن میوه و سبزیجات

طرح توجیهی و امکان سنجی تولید ماشین آلات خشک کن میوه و سبزیجات   خلاصه طرح توجیهی و امکان سنجی مطالعات امکان سنجی مطاعالت کارشناسی است که قبل از اجرای طرح های سرمایه گذاری اقتصادی انجام می گیرد. در این مطالعات از نگاه بازار، فنی و مالی و اقتصادی طرح Continue Reading

طرح توجیهی زراعت گیاهان علوفه ای ۲۰۰ هکتار

طرح توجیهی زراعت علوفه ای 200 هکتاری

بهره برداری بی رویه و غیر هامی از منابع طبیعی و فقدان تعادل بین ظرفیت مراتع کشور و میزاناستفاده از آنها منجر به کاهش توان تولدی مراتع شده و در برخی از موارد به کلی این توان را از مراتع سلب کرده است. 

طرح توجیهی زراعت کوچک کسب و کار خانگی

درگذشته باغبانی یکی از مهمترین سرگرمی های مردم آمریکا به شماره می رفت اما امروزه باید آن را حرفه ای فراتر از یک سرگرمی و تفنن تلقی کرد. امروزه شما می توانید بدون این که یک آکر زمین باشید در این زمینه به طور تمام وقت کار و امرار معاش نمایی . همه آنچه که شما برای پرورش گیاهان، غنچه های گل ، انواع قارچ ها و انواع گل ها و سبزیحات و میوه هاصی همچون کدو ، چقندر قند، سیب زمینی ، مارچوبه سفید و هندوانه در مناطق شهری یا حومه شهرها نیاز دارید یک حیاط خلوت یک باغچه یا فضای کوچکی به اندازه چند آکر زمین است. 

طرح توجیهی تولید و بسته بندی گوشت مرغ و ماهی

بسته بندی طرح توجیهی

مطالعات امکان سنجی مقدماتی طرح تولید بسته بندی گوشت و مرغ و ماهی   خلاصه طرح توجیهی هدف از ارائه این گزارش بررسی امکان سنجی ایجاد و احداث واحد صنعتی بسته بندی گوشت فرمز و گوشت مرغ و ماهی می باشد. بنابراین محصولات تولیدی شامل گوشت قرمز وگوشت مرغ و Continue Reading

طرح توجیهی تاسیس درمانگاه شبانه روزی

طرح توجیهی درمانگاه

افزایش سطح بهداشت و سلامت شهروندان اثر مستقیمی بر شاخص های اقتصادی جامعه دارد چنانچه افراد جامعه قادر باشند به راحتی به فعالیت های اجتماعی بپردازند رشد اقتصادی ، شتاب فزاینده ای را تجربه خواهد کرد این امر در بیانیه بهدشات برای همه تا سال ۲۰۰۰ سازمان بهداشت که در اجلاس سی ام خود مهمترین هدف اجتماعی دولت ها را رساندن کلیه مردم به درجه ای از سلامت که بتوانند از نظر اقتصادی و اجتماعی دارای زندگی موثری باشند. دانست نیز منعکس شده است.

طرح توجیهی خشک کردن ذرت

خشک کردن ذرت

ایران یکی از تولید کنندگان مهم ذرت می باشد و مزارع ذرت خصوصاً در ناحیه غرب کشور فابل توجه می باشند ولی علی رغم تولید قابل توجه این محصول امکانات جهت خشک کردن این بسیار محدود است این نقیصه موجب مسائل زیر می باشد.